Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Дитяча республіка ДЗВІН єднає в собі три дитячих об'єднання:
- ДЗвінок (учні 1-4 класів)
- Веселка (учні 5-8 класів)
- ІНтерес (учні 9-11 класів)

НАПРЯМКИ РОБОТИ ДИТЯЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ «ДЗВІНОК»:
учні початкової школи вчаться творити добро, тому всі вони "доброшколярики", які вчаться читати, писати, спілкуватися, дружити, творити.

НАПРЯМКИ РОБОТИ ДИТЯЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ВЕСЕЛКА":
учні основної школи – піонери, які є першопроходцями різних цікавих справ за напрямками кольорів веселки:
червоний: країнознавство
помаранчевий: лідерство, знання, вміння, навички
жовтий: берегиня, життєтворчість
зелений: охорона природи, довкілля
блакитний: організація дозвілля
синій: спілкування, тимурівська робота, трудові десанти фіолетовий: спорт, охорона життя

НАПРЯМКИ РОБОТИ ДИТЯЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ІНТЕРЕС" :
учні старшої школи поєднують свої справи із справами дитячих об’єднань «Дзвінок» і «Веселка», своєю діяльністю вони зв’язують між собою школи І, ІІ, ІІІ ступенів в єдину учнівську республіку. Вони очолюють дитячі об’єднання, наукові товариства, є організаторами загальношкільної КТС, працюють волонтерами, екскурсоводами, очолюють шкільні Міністерства. Вони організатори, реалі затори, лідери життя у шкільній республіці.