Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Наші досягнення

ЗОШ№2 м. Синельникового є дипломантом Міжнародних виставок «Сучасна освіта в Україні».  За внесок у модернізацію національної освіти занесена до каталогу інноваційних  навчальних закладів у 2002, 2003, 2004, 2005, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011рр.

ЗОШ№2 - учасник громадської акції

«Флагман освіти України»

За розробку, впровадження і показ передових методів і технологій освітянської галузі, продуктивне     навчання і успіхи у виховній діяльності педколектив школи, директор школи неодноразово нагороджувалися дипломами МОН України і АПН України.

З 1982р. по 2011р. школа випустила 163 медаліста (12% від загальної кількості учнів).

За рейтингом участі в міських олімпіадах школа завжди посідає призові місця. Серед учнів школи – учасники Всеукраїнських конкурсів, призери міських та обласних предметних олімпіад.

Учні школи є постійними слухачами МАН, беруть участь у Міжнародних іграх, конкурсах: «Кенгуру – математика для всіх», юних фізиків «Левеня», істориків «Лелека», російської мови «Русский медвежонок – языкознание для всех», української мови «Соняшник».

Щорічно в школі проводиться Інтелектуальний марафон і визначаються кращі учні та класи в школі.

Учні школи  переможці та призери міських, обласних спортивних змагань: «Нащадки козацької слави», «Старти надій», «Шкіряний м’яч», військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). За рейтингом участі у спортивно-масових заходах школа має І місце.